
Конструктор Qman 54002 Машинка на радіокеруванні 415 д Джип
1 227 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 510-70-90
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 54002

Р / у (2,4G), акум, машина 21см-їздить, USBзарядное, 415дет, в кор-ке
- 43-25,5-10см
Конструктор Qman 54002- радіокерований конструктор .Це набір для складання моделі машинки, яка може рухатися. Керування моделлю здійснюється за рахунок пульта управління.
Конструктори одні з найкорисніших дитячих ігор. Вони розвивають логічне і просторове мислення, дрібну моторику, навички інженерії та проектування, інтерес до наук і фантазію. Конструктори цієї фабрики вирізняються чудовою збиранням, міцністю і технологічністю готової моделі.
Деталі в наборі прекрасно підігнані одна до одної, тому складання не викличе труднощів, а зібрана модель не розвалиться під час гри. Зручна інструкція та різна форма елементів допомагають зробити процес складання цікавим, але не складним.
Необмежену кількість годин захопливої та цікавої гри подарує ця іграшка вашій дитині.
Характеристики:
вік: 8+
кількість деталей: 425
Комплектація:
набір для складання
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
Translated with DeepL.com (free version)




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QMan |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 100 мм |
| Довжина | 210 см |
| Довжина паковання | 430 мм |
| Кількість деталей | 415 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Бульдозер |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип конструктора | Автоконструктор |
| Ширина паковання | 260 мм |
- Ціна: 1 227 ₴



