
Аерохокей 2490 дерев'яний настільна гра 66-36-7.5см на батарейках
1 144 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 510-70-90
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2490
Аерохокей — це найцікавіша гра, яка скрасить дозвілля не тільки дитини, а й дорослого! Ця гра допомагає розвивати спритність, координацію рухів, швидкість реакції.
Настільний аерохокей працює батарейок.
- довжина: 60 см;
- ширина: 36 см;
- висота: 7.5см;
- розмір паковання 60-35-7,5см
- Повітряний, дерев'яний, 66-36-в7,5см, шкала ведення рахунку, шайба 2шт, на бат-ке, в кор-ке
- 60-35-7,5см
Будь ласка, зверніть увагу! Менеджери магазину завжди зв'язуються з покупцем телефоном, зазначеному в замовленні для узгодження всіх нюансів відправлення. Усі цікаві питання щодо товару та його характеристик клієнт може задати безпосередньо під час телефонної розмови з менеджером інтернет-магази, або за допомогою чату, а також viber. Надсилає товар упродовж трьох календарних днів із моменту оформлення клієнтом замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні Характеристики, колір і малюнок виробу без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БАТЕ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Матеріал плити ігрового поля | Ламінований МДФ |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
- Ціна: 1 144 ₴


