
Басейн каркасний «Intex» 26374 Ultra XTR™ (975х488х132см, обсяг 54368 л, повна комплектація)
67 320 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 510-70-90
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26374

Каркасний басейн прямокутної форми «Intex» 26374 має розмір 975 см в довжину, 488 см в ширину і висоту 132 див. Об'єм басейну становить 54368 літрів. У комплекті з даною моделлю йде пісочний фільтр-насос Intex 26648.
Чаша басейну зроблена із застосуванням запатентованої технології «SUPER-TOUGH» яка значно підвищує міцність і надійність конструкції завдяки тому, що чаша басейну складається з трьох комбінованих шарів, які разом утворюють щільний, але еластичний симбіоз компонентів (ПВХ-скловолоконна сітка-ПВХ).
Каркас зі стійками утворює міцну конструкцію, у надійності якого не можна сумніватися. Варто також відзначити якісну антикорозійну обробку всіх елементів каркасу і простоту при збірці, яка займає 60-90 хвилин.
Перед установкою попередньо необхідно підготувати грунт.
Для цього спочатку важливо правильно підібрати і підготувати місце для установки басейну. Необхідно очистити його від сміття і розрівняти поверхню, щоб при складанні басейн стояв рівно без великих перекосів. Допустимою похибкою можна вважати перепад не більше 2-4 див.
Перед установкою басейну обов'язково потрібно врахувати, що між шаром піску і басейном необхідно прокласти підстилку, інакше дно басейну може бути пошкоджено в процесі експлуатації. Також для додання м'якості дну і кращого збереження температури води, рекомендується (але це не обов'язкова умова) додати додатково шар екструдованого пінополістиролу висотою 1-3 див.

| Виробник | Intex |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип, форма, серія басейну | Каркасний, збірний, прямокутний, Ultra XTR™ Rectancular premium pool line |
| Матеріал і товщина чаші | Технологія SUPER-TOUGH, 3 шари (ПВХ - скловолоконна сітка - ПВХ). Товщина дна - 0.55 мм Товщина бічних стінок - 0.58 мм |
| Колір зовнішнього облицювання | Сірий |
| Колір внутрішнього облицювання | Блакитний з імітацією мозаїки |
| Матеріал каркасу | Оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям, стійкий до корозії |
Габарити басейну:
| Довжина | 975 см (Зверніть увагу фактичний розмір в зібраному вигляді становить 1035 див. Це пов'язано з тим, що ніжки у виступають на 30 см з кожної сторони) |
| Ширина | 488 см (Зверніть увагу фактичний розмір в зібраному вигляді становить 548 див. Це пов'язано з тим, що ніжки у виступають на 30 см з кожної сторони) |
| Висота | 132 см |
| Обсяг | 54368 літрів. |
Комплектація:
| Насос пісочний з програмованим таймером на 24 години | Продуктивність 10 000 л/год, споживання електрики 450 Вт, напруга 220-240 V (модель 26648) для повноцінної фільтрації необхідно 36 кг кварцового піску (фракція 0.8-1.2) |
| Адаптер для зливу води | Є, щоб спустити воду в басейні, потрібно відкрити кришку для зливу води, накрутити туди даний адаптер-перехідник і приєднати до нього садовий шланг. |
| Сходи | Висота 132 см, зі знімними ступенями, сталевий каркас, сходи пластикові (модель 28077) |
| Тент | Є, зроблений з матеріалу ПВХ (модель 44023) |
| Підстилка | Є, зроблена з матеріалу тарпаулін (55022) |
| Волейбольна сітка | Немає |
| Скіммер | Немає |
| Пилосос | Немає |
Упаковка:
| Розмір | 150.10 x 60.60 x 110.80 см |
| Вага | 251.6 |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інтех |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 132 см |
| Довжина | 975 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 54368 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Фільтр | Піщаний |
| Ширина | 488 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 67 320 ₴













